.

 

 İADE YAPMAK İSTİYORUM

 

İlgili ürün veya ürünlerin iadesi için sitemiz üzerinden iade talebi oluşturduktan sonra faturasıyla beraber paketi herhangi bir MNG Kargo şubesinden "233715487" müşteri numarasıyla veya herhangi bir kargo firmasıyla "Şehitler Mah. 2633. Sok. No: 3/1 - MURAT TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. -" adresine göndermeniz yeterlidir.

Ürün tarafımıza ulaştığında ilgili ekibimiz tarafından ürünün iade şartlarını karşılayıp karşılamadığı kontrol edildikten sonra şartları karşıladığı taktirde 10 gün içerisinde yapılan ödeme yöntemi ile aynı olacak şekilde ücret iadesi gerçekleşecektir. Kapıda yapılan ödemelerde ücret iadesi, iade talebi oluşturulurken belirtmiş olduğunuz hesabınıza havale olarak yapılır.

Daha hızlı sonuçlar için MNG Kargo ile işlem yapmanızı öneririz. MNG Kargo dışındaki gönderimlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.

 

 

DEĞİŞİM YAPMAK İSTİYORUM

 

İlgili ürün veya ürünlerin değişimi için sitemiz üzerinden değişim talebi oluşturduktan sonra faturasıyla beraber paketi herhangi bir MNG Kargo şubesinden "233715487" müşteri numarasıyla veya herhangi bir kargo firmasıyla "Şehitler Mah. 2633. Sok. No: 3/1 - MURAT TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. -" adresine göndermeniz yeterlidir.

 

Ürün tarafımıza hafta içi 15:00'dan önce ulaşması durumunda aynı gün içerisinde, aksi taktirde bir sonraki iş gününde talep ettiğiniz bedenin veya ürünün kargoya çıkışını sağlayıp kargo takip numarasını sizle paylaşmaktayız. Talep edeceğiniz yeni bedenin sitemizin stoklarında olup olmadığını kontrol ediniz.

 

Daha hızlı sonuçlar için MNG Kargo ile işlem yapmanızı öneririz. MNG Kargo dışındaki gönderimlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.

 

 

 

.
Hızlı İncele
  • {{product.detail.ColorName}} {{product.detail.ItemDescription}}

  • {{product.detail.Slogan}}

  • {{product.detail.ListPriceTry}}

    {{product.detail.PriceTry}}

  • {{variant.variantNamer}}